توجه کنید این سوال ها ماهیت تکنیکال ندارند و ویژگی های طراحی وب سایت نیستند صرفا سوالاتی هستند که ماهیت و طول و عرض پروژه رو مشخص می کنند.

اگر دارای طرح کسب و کار یا بیزینس پلن مشخصی وجود دارد که آن را ارائه دهید اگر نه حتما جزئیات و شرح محصول و خود کسب و کار را روی کاغذ بنویسید چرا که کمک می کند تصویر صحیح تری از دامنه خدمات یا محصولات همچنین حوزه های توانمندی های سازمانی کسب و کار به شما بدهد ، هرچه دید شرکت طراحی وب سایت به صاحب کسب و کار از نظر میزان شناخت محصول نزدیک تر شود خروجی بهتری حاصل خواهد شد.

شاید مهمترین سوال که باید پرسیده شود این است که هدف از طراحی سایت چیست

باورتان نخواهد شد اگر بگویم بالای 60% کسب و کار ها هدف مشخصی ندارد و این به دلیل ضعف سیستماتیک کسب و کار های سنتی ما در ایران است که بدون هیچ برنامه مکتوبی صرفا بر مبنای یافته ها و ادراکات ذهنی افراد از کسب و کار و بازار شکل گرفته اند ، کمی عمیق تر نگاه کنید هدفتان از طراحی وب سایت چیست؟

برندینگ
فروش
مدیریت ارتباط با مشتریان

خواهشا چه در مقام شرکت طراحی سایت و چه در مقام صاحب کسب و کار در مواردی که تخصص آن را ندارید وارد نشوید چرا که اولین فردی که متضرر خواهد شد خود شما هستید ! اگر اطلاعات و یا شناخت کافی در این زمینه ندارید از مشاوره افراد و مجموعه های متخصص بهره بگیرید تا شانس موفقیت خود را چندین برابر کنید

ارزش افزوده محصول شما چیست ؟
چرا کاربران باید از شما بخرند به جای رقبای شما ؟

این مورد صرفا برای شرکت ها و مجموعه های است که هویت بصری تعریف شده دارند و در واقع برند بوک برایشان ایجاد شده ، به همین دلیل طراحی سایت این موجوعه ها باید مانند بخشی از این هویت بصری باشد و نه وصله اضافی!

به قول ضرب المثل قدیمی که می گه هرچقدر پول بدی همون قدر آش هم می خوری در این مورد هم صدق می کنه اما متاسفانه لزوما پول بیشتر برابر با کیفیت بالاتر نیست ، فرآیند طراحی سایت نیازمند مراحل تخصصی است که اگر اصولی انجام شود شامل هزینه بالایی می شود ، هم هزینه زمانی و هم هزینه ریالی!

درصورتی که سایت خاصی مدنظر دارید نام سایت را واردکنید.
چه از نظر طراحی و دیزاین و چه از نظر کارایی سایت .

لطفا صبر کنید